Преминете към съдържанието
Борац Баня Лука

Борац Баня Лука

Borac Banja Luka

Bosnia

Борац Баня Лука участва в Шампионска лига. Вижте пълната ТВ програма, класиранията, головете и резултатите на Борац Баня Лука.

Предстоящи мачове на Борац Баня Лука по телевизията

Няма предстоящи мачове на Борац Баня Лука по телевизията.

Betano
100€ бонус за нови клиенти!
Топ коефициенти и бонуси за нови играчи
Активирай сега →

Изминали мачове на Борац Баня Лука по телевизията

Класирания на Борац Баня Лука

Шампионска лига

Рундове на Борац Баня Лука

1-ви квалификационен кръг
Борац Баня Лука 1:1 Левски
Левски 4:0 Борац Баня Лука
Betano
100€ бонус за нови клиенти!
Топ коефициенти и бонуси за нови играчи
Активирай сега →

Стадион на Борац Баня Лука

Gradski Stadion - стадион на Борац Баня Лука

Gradski Stadion

Banja Luka, Bosnia

9,730 места Grass
Betano
100€ бонус за нови клиенти!
Топ коефициенти и бонуси за нови играчи
Активирай сега →

Първенства на Борац Баня Лука

Всички →
Betano
100€ бонус за нови клиенти!
Топ коефициенти и бонуси за нови играчи
Активирай сега →

Често задавани въпроси

Към момента няма насрочени мачове на Борац Баня Лука в ТВ програмата.
Борац Баня Лука играе домакинските си мачове на Gradski Stadion, намиращ се в Banja Luka, с капацитет 9,730 места.
На нашия сайт може да намерите мачове на Борац Баня Лука от Шампионска лига.
Борац Баня Лука загуби от Левски с 4:0 на 14.07.2026.
Betano
100€ бонус за нови клиенти!
Топ коефициенти и бонуси за нови играчи
Активирай сега →