НА ЖИВО
Преминете към съдържанието
Интер Маями

Интер Маями

САЩ

Интер Маями участва в МЛС, където заема второ място в групата си с 37 точки. Вижте пълната ТВ програма, класиранията, головете и резултатите на Интер Маями.

Предстоящи мачове на Интер Маями по телевизията

Няма предстоящи мачове на Интер Маями по телевизията.

Betano
100€ бонус за нови клиенти!
Топ коефициенти и бонуси за нови играчи
Активирай сега →

Изминали мачове на Интер Маями по телевизията

Класирания на Интер Маями

МЛС

Western Conference

Eastern Conference

Рундове на Интер Маями

Кръг 34
Интер Маями 23:00 Шарлот ФК
Кръг 30
Атланта Юнайтед ФК 02:30 Интер Маями
Кръг 33
Ню Ингланд Революшн 02:00 Интер Маями
Кръг 32
Интер Маями 01:30 ФК Синсинати
Кръг 31
Ню Йорк Ред Булс 00:30 Интер Маями
Кръг 29
Интер Маями 02:30 Ню Йорк Сити ФК
Кръг 28
Интер Маями 02:30 ДК Юнайтед
Кръг 16
Интер Маями 3:2 Чикаго Фаър
Кръг 24
Чикаго Фаър 03:30 Интер Маями
Кръг 27
Колумбус Крю 02:00 Интер Маями
Кръг 7
Интер Маями 2:2 Ню Йорк Ред Булс
Кръг 26
Интер Маями 02:00 Сан Диего ФК
Кръг 25
Интер Маями 02:30 Нашвил СК
Кръг 23
Интер Маями 02:30 Атланта Юнайтед ФК
Кръг 22
Интер Маями 02:30 КФ Монреал
Кръг 21
Интер Маями 02:30 Торонто ФК
Кръг 20
Филаделфия Юнион 02:30 Интер Маями
Кръг 19
Нашвил СК 03:30 Интер Маями
Кръг 3
ДК Юнайтед 1:2 Интер Маями
Кръг 18
Интер Маями 02:30 Колумбус Крю
Кръг 17
КФ Монреал 0:1 Интер Маями
Кръг 15
Интер Маями 6:4 Филаделфия Юнион
Кръг 14
Интер Маями 2:0 Портланд Тимберс
Кръг 13
ФК Синсинати 3:5 Интер Маями
Кръг 12
Торонто ФК 2:4 Интер Маями
Кръг 11
Интер Маями 3:4 Орландо Сити
Кръг 10
Интер Маями 1:1 Ню Ингланд Революшн
Кръг 9
Реал Солт Лейк 0:2 Интер Маями
Кръг 8
Колорадо Рапидс 2:3 Интер Маями
Кръг 6
Интер Маями 2:2 Остин ФК
Кръг 5
Ню Йорк Сити ФК 2:3 Интер Маями
Кръг 4
Шарлот ФК 0:0 Интер Маями
Кръг 2
Орландо Сити 2:4 Интер Маями
Кръг 1
Лос Анджелис 3:0 Интер Маями
Betano
100€ бонус за нови клиенти!
Топ коефициенти и бонуси за нови играчи
Активирай сега →

Стадион на Интер Маями

Чейс Стейдиъм - стадион на Интер Маями

Чейс Стейдиъм

Форт Лотърдейл, Флорида, САЩ

21,550 места Grass
Betano
100€ бонус за нови клиенти!
Топ коефициенти и бонуси за нови играчи
Активирай сега →

Първенства на Интер Маями

Всички →
Betano
100€ бонус за нови клиенти!
Топ коефициенти и бонуси за нови играчи
Активирай сега →

Често задавани въпроси

Към момента няма насрочени мачове на Интер Маями в ТВ програмата.
Интер Маями заема 2-то място в МЛС с 37 точки от 17 изиграни мача.
Интер Маями играе домакинските си мачове на Чейс Стейдиъм, намиращ се в Форт Лотърдейл, Флорида, с капацитет 21,550 места.
На нашия сайт може да намерите мачове на Интер Маями от МЛС.
Интер Маями победи Портланд Тимберс с 2:0 на 18.05.2026.
Betano
100€ бонус за нови клиенти!
Топ коефициенти и бонуси за нови играчи
Активирай сега →